Bytové projekty, pronájmy, nemovitosti – realitní kancelář Lexxus

  • LEXXUS a.s. realitní kancelář nabízí velký výběr bytů, rodinných domů a pozemků v nových developerských projektech. V kombinaci s výhodnými podmínkami financování koupě nemovitostí pomocí produktu LEXXUS Hypotéka poskytuje unikátní možnost jak získat nové a kvalitní bydlení.

    Toužíte-li žít na Starém či Novém Městě, Josefově, Malé Straně, v okolí Pražského hradu nebo v jiných atraktivních lokalitách Prahy a v jejím blízkém okolí, vyberte si z naší nabídky luxusních nemovitostí.

    Poradíme Vám, do které nemovitosti nejlépe investovat z pohledu návratnosti investice.

    Seznamte se s nejširší nabídkou nových bytových projektů, individuálních nemovitostí či pozemků v Praze a okolí, přijďte nás navštívit do největšího prodejního centra v Paláci Riesů ze Stallburgu v Panské ulici číslo 6, v Praze 1.

    Potřeba vlastního bydlení na trhu stále je, nezmizela. Společnost LEXXUS se bude také v roce 2010 snažit Vám poskytnout nové a zajímavé bytové projekty a špičkovou podporu při prodeji nebo pronájmu Vaší nemovitosti. Postupně uveřejňované výsledky České ekonomiky nám dávají naději, že se v  roce 2010 již definitivně odrazí ode dna a opět poroste.

zpět na seznam Bydlení