Benz Car s.r.o. - luxusní přepravní služby v ČR

  • Pronájem luxusních vozů s řidičem, reprezentativní přeprava osob v Praze, po celé České republice a ve státech Evropské unie. Zajišťujeme osobní dopravu, přepravní služby, pronajímáme svatební vozy, limuzíny, osobní vozy a mikrobusy pro letištní transfery, jednorázové transfery po Praze a další přepravní služby.

    Mezi další služby patří výlety a okružní jízdy po nejzajímavějších místech a památkách v Praze.

    VIP limuzín servis společnosti Benz Car s.r.o. zaručuje velmi reprezentativní osobní autodopravu pro významné obchodní partnery nebo vládní zakázky. Tato služba splňuje vysoký standard našich služeb. Zahrnuje důkladnou přípravu zakázky, plánování trasy, dle aktuální možnosti zajištění propustky pro vjezd do pěších zón nebo na vyhrazená VIP místa u letištních terminálů. Garantujeme přidělení osobního řidiče po celou dobu pronájmu.Pro tuto službu využíváme komfortní vozy Mercedes Benz třídy E a S. Na přání jsme schopni zajistit Luxusní vozy nebo pronájem limuzíny vyšších tříd jiných značek, např. BMW řady 7, AUDI A8 , Cadillac DTS nebo Lincoln TOWN CAR 100 – 140.

    Svatební přípravy jsou v plném proudu, nezapomeňte objednat svatební limuzínu pro nevěstu. Hit letošního roku je stříbrný Mercedes třídy S - long.  Zvýhodněná cena pro tento rok je 3.750,-Kč na 3 hodiny a zahrnuje základní svatební výzdobu zdarma. Doporučujeme objednání svatební květinové dekorace vozů, které také zajišťujeme.

zpět na seznam Cestování