Virtuální kanceláře a sídla společností

 • Vyhledávací a poradenská společnost Office-advisor.cz nabízí pronájem kanceláří a sídel na klíč, řešení pokrývající potřeby nově zakládané firmy, malé a střední firmy, stejně jako velkých mezinárodních podniků.

  Poskytnutí sidla společnosti

  • Řešení pro nově zakládané nebo stěhující se firmy garantující splnění zákonných povinností souvisejících s registrací společnosti. Přesunutím sídla z adresy na malé obci na prestižní adresu ve velkém městě se můžete den ze dne přiblížit novým zakázkám, zvýšit svoji atraktivitu nebo změnou místní příslušnosti sídla vyřešit řadu problémů svého podnikání.

  Virtuální kanceláře

  • Nejrychlejší a nejlevnější cesta k vaší nové pobočce firmy, způsob, jak bez rizika vstoupit do nového regionu i na nový trh. Virtuální kancelář je sekretariát vaší firmy, atraktivní zázemí velké firmy, umožní vám plnou koncentraci na hlavní předmět podnikání, obchodní cesty bez starosti, že zmeškáte jediný telefonát či jedinou poštovní obálku.

  Plně vybavená a zařízená kancelář

  • Žádné dlouhodobé smlouvy, žádné počáteční výdaje, žádné full-time náklady na administrativní pracovníky. Řešení využívají zejména podniky, které hledají úsporu nákladů, chtějí se vyhnout vysokým vstupním výdajům a potřebují okamžité řešení vybavených kanceláří s funkční provozní infrastrukturou a administrativním sekretariátem. Možnost pronájmu prostor od 10 m2 až po řádově stovky m2.

zpět na seznam Služby a podnikání