Outdoorové a sportovní vybavení od Affektu

  • Nabízí obrovský výběr sportovního a outdoorového vybavení. Taktéž Stany, batohy, nepromokavé bundy, oblečení, trekovou obuv, spací pytle nebo třeba horolezeckou výbavu levně a kvalitně.

    Veškeré sportovní oblečení i jiné outdoorové vybavení musí být sportovci šité na míru, a jelikož jsme zkušení odborníci, víme, jak je těžké si dobře vybrat. U nás nic neriskujete, máme pro vás pochopení!

    Nepromokavé bundy od Affektu Vás spolehlivě ochrání před deštěm a větrem. Pro Váš tepelný komfort větrovky doporučujeme doplnit fleecovou bundou, např. kombinace Pinguin Parker a Pinguin Balu se dá používat celoročně. Použité membrány jsou: Gore-tex, Gelanots, Protecline, Dermizax, Climatex nebo Blocvent, všechny mají výborné parametry v oblasti vodonepropustnosti i paropropustnosti, ať již se jedná o tzv.dvouvrstvé nebo třívrstvé membrány. Můžeme doporučit bundu High Point Mania Pro nebo High Point Wanton. Zátěrové bundy mají oproti membránovým bundám většinou menší nepromokavost i horší prodyšnost. Podívejte se na kompletní nabídku nepromokavých bund.

    Nabízí nadstandardní služby – například bezproblémovou výměnu zboží, rychlou dodávku a nebo příznivé ceny zároveň s jednou z nejširších nabídek na našem outdoorovém trhu.

zpět na seznam Sport a zdraví