Catering a gastronomie na nejvyšší úrovni – Vyšehrad 2000 Group

  • Poskytují catering a gastronomii, uspořádájí firemní večírek či jinou firemní akci včetně ubytování a profesionálně připraví svatební raut či hostinu. Cateringové služby na nejvyšší úrovni jsou pro klienty Cateringu Vyšehrad 2000 samozřejmostí. Potrpíte-li si na prvotřídní kvalitu, nechte si od nich zorganizovat večírek, recepci, raut nebo oslavu.

    Vyšehrad 2000 nabízí také katalog těch nejlepších koňaků a pineau na našem trhu Exklusivní značky Louis Bouron a Mery et Fils k dostání pouze u společnosti Vyšehrad 2000 Group.

    Tato společnost také Prahu zařadila mezi metropole, které svým návštěvníkům nabízejí unikátní gastronomický projekt. Restaurant Pod křídlem noci uvádí do dvojího světa, a to světa světla a tmy. Ten první, prozářený sluncem, navazuje na několikaletou tradici restaurace Pod křídlem, která vždy stavěla na kvalitě a mistrovství svých šéfkuchařů. Tento plně klimatizovaný prostor je určen především pro denní provoz a nabízí bohatý výběr nápojů, výtečnou mezinárodní kuchyni a pozornou obsluhu. Druhý svět, neboli svět pod rouškou tmy, prezentuje absolutní novinku nejen v našem hlavním městě, ale v celé České republice. Host je uveden do prostoru „temné noci“, kde se mu otevírá nový rozměr vnímání a je nucen využít veškerých svých smyslů, vyjma zraku. Neopakovatelnou atmosféru dokresluje originální program složený z různých žánrů. Nový interiér respektuje světové designové trendy. Ojedinělý zážitek z „dokonalé“ tmy Vám restaurant Pod křídlem noci nabízí i v pravé poledne, kdy mohou skupiny o více jak 20ti lidech vychutnávat oběd v neopakovatelném prostředí.

zpět na seznam Ubytování a restaurace